.

2017 

Máme k dispozici Smybox. Moderní fotokoutek může být na několik hodin i Váš. Smybox je fotobudka, která rozdává úsměvy. Hodí se na večírky, svatby i konference. Patří všude tam, kde se chcete bavit a mít pro všechny skvělou vzpomínku z vaší akce. Moderní technologie a celý koncept focení doladěný do posledního detailu – to je tento kouzelný přístroj. Dříve se jmenoval výrobek Smilebox, který se nyní prodává pod značkou Smybox. Kontaktujte nás a vytvoříme Vám neodolatelnou nabídku. Smybox levně? Smilebox levně? Žádný problém!

2016

Pořizujeme k pronájmu další movitý majetek. Např. minibagry, přívěsné vozíky, osobní automobily, drony, zábavní herní vybavení, mobily, tablety atd. 

2015

Otevíráme další divizi. Tato divize se bude zabývat pronájmem movitých věcí.

2014

Získali jsme od TIČR Oprávnění ev. č.: 8011/2/14/EZ-M,O,Z-E2A k činnosti montáže, opravy a zkoušky elektrických zařízení v rozsahu E2A: zařízení s napětím do 1 kV střídavého (AC) nebo do 1,5 kV stejnosměrného (DC), včetně zařízení určených k ochraně před účinky atmosférické a statické elektřiny (hromosvodů) v prostředí bez nebezpečí výbuchu.

Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. Došlo také k úpravě názvu společnosti a detailů v adrese vč. rozšíření živnostenského oprávnění.