2017 

Máme k dispozici Smybox. Moderní fotokoutek může být na několik hodin i Váš. Smybox je fotobudka, která rozdává úsměvy. Hodí se na večírky, svatby i konference. Patří všude tam, kde se chcete bavit a mít pro všechny skvělou vzpomínku z vaší akce. Moderní technologie a celý koncept focení doladěný do posledního detailu – to je tento kouzelný přístroj. Dříve se jmenoval výrobek Smilebox, který se nyní prodává pod značkou Smybox. Kontaktujte nás a vytvoříme Vám neodolatelnou nabídku. Smybox levně? Smilebox levně? Žádný problém!

2016

Pořizujeme k pronájmu další movitý majetek. Např. minibagry, přívěsné vozíky, osobní automobily, drony, zábavní herní vybavení, mobily, tablety atd. 

2015

Otevíráme další divizi. Tato divize se bude zabývat pronájmem movitých věcí.

2014

Získali jsme od TIČR Oprávnění ev. č.: 8011/2/14/EZ-M,O,Z-E2A k činnosti montáže, opravy a zkoušky elektrických zařízení v rozsahu E2A: zařízení s napětím do 1 kV střídavého (AC) nebo do 1,5 kV stejnosměrného (DC), včetně zařízení určených k ochraně před účinky atmosférické a statické elektřiny (hromosvodů) v prostředí bez nebezpečí výbuchu.

Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. Došlo také k úpravě názvu společnosti a detailů v adrese vč. rozšíření živnostenského oprávnění.

Zavedení normy ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004 pro předměty činnosti:        1. Nákup a prodej profesionálního nářadí a nářadí, chemických přípravků, spojovacích materiálů, kovových a betonových výrobků, výpočetní a digitální techniky. 2. Internetový obchod. 3. Prodej, kompletace a servis akvarijních zařízení.

Zavedením norem ISO se firma se rozdělila na tři DIVIZE: Výpočetní technika, elektrické opravy/instalace a EZS; Profesionální nářadí a městský mobiliář; Prodej, kompletace a servis akvarijních zařízení.

V tomto roce jsme se stali montážním partnerem firmy JABLOTRON ALARMS a.s. Z tohoto důvodu nabízíme profesionální alarmy už jen od této firmy. Z bohatého sortimentu firmy JABLOTRON ALARMS a.s. nabízíme jen produkty řady JABLOTRON 100 a AZOR. 

 

Do sortimentu postupně uvádíme naše výrobky jako jsou např. betonové koše, plechové vložky, servisní vozíky, nádoby na písek, nádoby na posypový materiál a další produkty pro údržbu komunikací. Městský mobiliář je také v našich rukách.

Dovážíme také veškeré ruční nářadí od firmy BAHCO, CARL WALTER, KNIPEX, STAHLWILLE. Nechybí ani servisní a stavební chemie značek Den Braven, DINITROL, TEROSON a LOCTITE.

Firma spustila nový e-shop: http://www.e-obchodak.cz.

Od roku 2009 se tak většina obchodu realizuje prostřednictvím našeho elektronického portálu. Sortiment je aktualizován dle požadavků trhu. Také s cenami nezůstáváme pozadu. U profesionálního nářadí se držíme s cenami u samotného internetového dna. 

Začíná prodej profesionálních bezpečnostních alarmů, výpočetní techniky (VT) včetně montáže a uvedení do provozu (UP). Nabízíme elektronické zabezpečovací systémy (EZS) a kamerové systémy (CCTV) vč. registrace na Úřad pro ochranu osobních údajů (UOOU) do nekomerčních objektů (chaty, domy, byty) a do komerčních objektů (prodejny, sklady, kanceláře, výrobní haly atd.).