Kdo umí, ten umí. Klobouk dolů.

Nějak mně zajiskřilo v zásuvce a bylo hotovo. Zásuvka kaput. Když přijel opravář, muselo se sekat. Ach jo, řekla jsem si, to bude nepořádek. Když si montér pro něco šel do auta, ještě jsem netušila, že to bude vysavač! Sekalo se, ale prach nikde. Nová krabička na zásuvku byla za chvilku zasádrovaná, zásuvka namontovaná a funkční. Po sekání kolem zásuvky nebylo nic poznat!!! Prostě jsem čuměla.

Díky pánové.

Petra Janovská

Potřeboval jsem rychle namontovat do bytu alarm. Spojil jsem se s několika firmami, ale u Millenium Systems se ke mně chovali tak nějak lidsky. Navíc nabídnutá rychlost mě ohromila. Ráno jsem objednal a druhý den se montovalo! Využil jsem i šestiměsíční napojení na PCO zdarma. Sice jsem placenou službu zatím nevyužil, ale určitě někdy v budoucnu využiji. Hlavně mě překvapilo, že když jsem v této fázi odmítnul následnou placenou službu, že jsem nemusel nic nikde písemně vypovídat. Jenom jsme se telefonicky dohodli na ukončení napojení na PCO.

Díky za rychlost a profesionalitu.

Roman Kratochvíl

Nefungovala mi zásuvka na 220 V. Neváhal jsem a začal vyhledávat na internetu firmu, která by ji opravila. Narazil jsem na firmu Millenium Systems. Kontaktoval jsem je a domluvili jsme se na termínu opravy a na předběžné ceně. Opravář přijel přesně na čas a zásuvku opravil během dvaceti minut. Vše proběhlo jak mělo. Výsledná cena byla dokonce o něco nižší než původní odhad.

Veliká pochvala! Děkuji.

Karel Niedermayer

Na WC mi přestalo jít světlo a potřebovala jsem okamžitý servisní zásah. Zavolala jsem, domluvila se, opravář za hodinu přijel a za několik minut opravil. 

Borci, děkuji Vám :-). 

Dana Špičková

Thank you! Nr. 1 servis.

Los Tatoo